Правоохоронці викрили п’ятьох черкащан, які розповсюджували психотропи

Фото тематичне

Фото тематичне

в Новини

У Черкасах викрито групу, яка займалася збутом психотропів.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що місцевий житель організував злочинну групу, до складу якої залучив жителів міста Черкаси, зокрема, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності. Організатор особисто придбавав заборонену для обігу речовину, яку зберігав за місцем свого проживання та разом з одним з членів групи розфасовував її у поліетиленові пакетики, готуючи до збуту.

Підготовлену до збуту психотропну речовину організатор передавав іншим членам злочинної групи, які її збували на вулицях міста та за адресами свого місця проживання.

За результатами проведених у помешканнях підозрюваних обшуків виявлено та вилучено психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, у великих розмірах, електронні ваги та інші предмети із нашаруванням порошкоподібної речовини, пакувальний матеріал у великій кількості, а також мобільні телефони, які використовувалися підозрюваними для спілкування з так званими клієнтами.

Під час досудового розслідування проведено пʼять оперативних закупок психотропної речовини, в тому числі у великих розмірах.

Наразі всім членам злочинного угруповання обрано запобіжний захід – тримання під вартою з визначенням застави. Заставу в сумі 198 480 грн внесено лише за одного підозрюваного.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють працівники УБН в Черкаській області ДБН НП України та слідчі СУ ГУНП в Черкаській області.

Читайте також: У черкащанки правоохоронці виявили пʼять пакетиків із наркотиками