Правоохоронець відкрито викрав у водія з гаманця 500 грн

Правоохоронець відкрито викрав у водія з гаманця 500 грн
в Новини

Прокуратурою області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інспектора Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 186 (грабіж), ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що працівник правоохоронного органу, не маючи повноваження на здійснення контролю за дотриманням правил учасниками дорожнього руху, повідомив водію завідомо неправдиву інформацію про порушення Правил дорожнього руху та вчинення ним адміністративного правопорушення і, скориставшись розгубленим станом водія, у присутності останнього та інших осіб відкрито викрав з гаманця, який водій тримав у руці, кошти в сумі 500 грн.

Санкції статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Прес-служба  прокуратури Черкаської області