Правоохоронці провели зі школярами профілактичну бесіду

Правоохоронці провели зі школярами профілактичну бесіду
в Новини

Напередодні осінніх канікул працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Смілянського міського відділу міліції завітали до Смілянської загальноосвітньої школи № 2 та поспілкувалися з учнями. Основною метою заходу є профілактика вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень серед молоді.

Співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей регулярно зустрічаються з педагогічними колективами, учнями навчальних закладів та проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення дітьми адміністративних та кримінальних правопорушень. Таку бесіду на передодні осінніх канікул співробітники міліції провели з учнями Смілянської загальноосвітньої школи № 2. Діти уважно слухали бесіду-лекцію про дотримання правил дорожнього руху та поради, як не стати жертвою протиправних посягань, про недопустимість поширення наркоманії, зайняттям жебрацтвом, розпиття алкогольних напоїв та вживання тютюнових виробів.

На завершення виступу слухачам було продемонстровано тематичний фільм за цією тематикою.

Правоохоронці сподіваються, що саме за допомогою таких заходів вдасться змінити легковажне та безвідповідальне відношення підлітків до життя.

СЗГ УМВС України в Черкаській області