Правоохоронці затримали наркоторговця під час продажу канабісу

Правоохоронці затримали наркоторговця під час продажу канабісу
в Новини

В Смілі оперативники під час оперативної закупки затримали наркозбувача. В його квартирі правоохоронці виявили ще частину наркотичної речовини та пристрій для її куріння. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна, інформує УМВС України у Черкаській області.

До оперативників Смілянського міськвідділу міліції надійшла інформація про те, що 32-річній місцевий житель продає наркотичну речовину. Зібравши необхідну доказову базу та провівши оперативну закупку, правоохоронці затримали наркоторговця.

Під час проведення санкціонованого обшуку квартири, яку винаймав зловмисник, оперативники виявили суху подріблену речовину схожу на канабіс та пристрій для куріння коноплі. Висновок експертизи підтвердив, що ця речовина є канабісом.

За даними фактами Смілянським міськвідділом міліції зловмиснику оголошено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень згідно частини 1 статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), частини 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), частини 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. За вчинене молодику загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 10 років з конфіскацією майна.