“Потрібно діяти, а не скаржитися на владу”, – представниця громадської ради при ОДА Тамара Борисова

“Потрібно діяти, а не скаржитися на владу”, – представниця громадської ради при ОДА Тамара Борисова
в Новини

У Каневі відбувся дводенний семінар на тему: «Громадські ради. Ефективні методи дій, засновані на польському та українському досвіді». Його, в тому числі, проводила і координатор проектів ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Тамара Борисова.

Зокрема вона, будучи членом громадської ради при Черкаській ОДА, поділилася своїми враженнями про візит до Польщі, де з іншими черкаськими активістами вивчала тамтешній досвід діяльності громадських рад.

 – Поляки беруть активну участь у розвитку своїх громад. Найголовніше, що слід почерпнути із їхнього, європейського, досвіду, це те, що не слід скаржитися на владу і недостатність фінансування, а треба згуртовано і невпинно діяти. Тільки тоді ми зможемо побудувати сильну державу з активними громадами, – зауважила Тамара Борисова, яка також навчала канівчан шукати донорів для здійснення діяльності, втілення проектів і заходів, та розповіла про успішні адвокацйні кампанії за участі активістів громадської ради.

Семінар відбувся в рамках проекту «Активні Громадські Ради: сприяння співпраці громадського суспільства з державною адміністрацією в Черкаській області», який реалізується спільно Фондом ВІКНО НА СХІД та Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації і Громадської Ради при Черкаській обласній державній адміністрації та Черкаській обласній раді.

 

Прес-служба ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»