Правозахисник Валерій Макєєв відповів на лист-звернення Сергія Одарича

Правозахисник Валерій Макєєв відповів на лист-звернення Сергія Одарича
в Новини

Правозахисник та кандидат у депутати до Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Валерій Макєєв відповів на лист-звернення кандидата на посаду міського голови Черкас Сергія Одарича до жителів міста. Свої думки щодо перебігу виборчого процесу він виклав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

 – Рівень брудних, шкідливих речовин, що заповнили ефір, став надмірним. Позавчора міський голова Сергій Одарич опублікував т. з. чергове Термінове Звернення… – пише Валерій Макєєв. – Чергова доза бруду на своїх опонентів – читай, здебільшого, колишніх соратників. Втім дісталося і «Пересічним перехожим»…

Чи можуть бути чистими руки у людини, яка кидається брудом? Подумайте – у кого є потреба у тому, щоб ображати, ганьбити, оговорювати іншого? Чи ТАКІ передвиборчі перегони нам потрібні? Влада, яка будується на такому передвиборчому «лайні» буде саме такою …Чому у школах ми усі навчаємось гарним манерам, читаємо та вивчаємо класиків, а коли ті, хто рвуться до влади, набивають свої набої брудом.

На думку правозахисника чинний міський голова перейшов межу.

 – Я маю правило – про друзів, навіть коли зраджують, б’ють у спину, я не говорю НІЧОГО. Бог їм суддя. Так, ми з Сергієм Олеговичем були друзями. Пам’ятаю, як у одному із перших інтерв’ю (на цілий розворот) для місцевої преси, Сергія Олеговича, як киянина, запитали, а чи є у Вас друзі у Черкасах? Він відповів: Так це Паша Бурлай, Коля Мирза та Валерій Макеєв… Але «вони нічого не просять»… Так, я можу багато речей віднести «у залік» Сергію Олеговичу. Це, насамперед, створення баскетбольного клубу «Черкаські Мавпи», прихильником якого я є без малого 10 років. Так, Сергій Олегович має таланти та досвід…

Але… У розвідку я з ним би не пішов: не можна іти у розвідку з тими, хто будь-якої миті, без попередження вистрілить у спину, хто здатний образити будь-кого, лишень для задоволення своїх власних амбіцій, – каже він. 

Також він  прокоментував звинувачення Одарича щодо судимості секретаря міськради та кандидата на посаду міського голови Олександра Радуцького. 

 – Сьогодні Одарич висунув добре напрацьовані звинувачення (під блюзнірським виглядом Термінового звернення») Сашку Радуцькому: Мовляв – того свого часу було засуджено. Так. Сашко із простої родини. Рано втратив батька. На вулиці свої закони. Заступився за дівчину. І це вже не просто бійка (романтизацією яких займається телебачення), а кримінальне діяння. Так. Це життя. Але так складається у житті , що ті, хто крадуть, втрачають, занедбують мільйони бюджетних коштів – легко відкупляються, “пєтляють”, знаходять вдалі виходи для себе із ситуацій, – прокоментував він.

Повний варіант листа-відповіді читайте тут.