Представники 23 навчальних закладів міста взяли участь у ІІ міській учнівській конференції

Представники 23 навчальних закладів міста взяли участь у ІІ міській учнівській конференції
в Новини

17 жовтня 2015 року у приміщенні Черкаського обласного художнього музею відбулася ІІ міська учнівська конференція «Модель ООН: Крок до дипломатії. Черкаси-2015″. Міжнародна співпраця, як запорука стійкого розвитку, захист миру та безпеки світової спільноти». Конференція організована з ініціативи лідерів УМА та за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і ММК установ освіти.

Модель ООН — це гра, яка імітує засідання різних органів системи ООН, а її учасники виступають у ролі дипломатів. Усе дійство закінчується феєричним балом, де дівчата у вечірніх сукнях та юнаки у смокінгах виконують класичні танці: вальс, падеграс, кантрі і т.ін.

У конференції взяли участь представники 23 навчальних закладів міста(ПМГ, ГПЛ, гімназії №31, колегіуму «Берегиня», СШ 3, 17, 18, 20, 28, 33, ЗОШ № 5, 6, 7, 10, 15, 19, 26, 30, 32) ПТУ №21 ЧНУ та ЧДТУ. Члени команд працювали у 5 комітетах: Комітет ради безпеки; Комітет з питань боротьби з наркотичною злочинністю; Комітет з питань навколишнього середовища; Комітет з прав людини; Комітет з питань освіти.

Упродовж проведення конференції працював прес-центр. Юні кореспонденти висвітлювали події, що відбувалися у комітетах, кулуарах, на прес-конференції, на дипломатичному балу у режимі он-лайн у мережі інтернет. Незважаючи на досить юний вік кореспондентів, прес-релізи були представлені українською літературною мовою.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Черкаській області.