Представники малого та середнього бізнесу України презентували в Черкасах свій проект реформ

в Новини

Представити громадянську платформу «Нова країна» приїхали до Черкас підприємці зі всієї України під егідою ділового щотижневика «Бізнес» та програми «Клуб реформ» 5 каналу. Відбулось це 16 квітня на конференції «Бізнес-спільнота Черкащини об’єднує зусилля заради реального старту реформ», що проходила в рамках загальнонаціонального проекту «Будуємо бізнес нової країни разом. Дні малого та середнього бізнесу в регіонах України».

Проект «Нова країна» покликаний об’єднати бізнес-еліти для просування реформ, які дадуть змогу вільно дихати підприємництву та покращать економічні показники й інвестиційний клімат в країні.

– Цей проект розробили 2 000 інтелектуалів, бізнесменів України. Там є і національна ідея, і бачення по 10 сегментах життєдіяльності нової країни зі всіма коефіцієнтами, динамікою – і він працює, – презентував дітище шеф-редактор журналу «Бізнес», генеральний директор видавництва «Бліц-інформ» Володимир Чеповий.

Випрацювана модель представляє собою стратегію економічної модернізації країни, що дасть свої плоди вже через 7-10 років. Люди, які втілюють її в життя, сьогодні мають змогу співпрацювати зі всіма представниками центральної влади, що прийшли у високі крісла на хвилі демократичних перетворень, багато хто – з бізнес-середовища. Головне завдання наразі – консолідувати зусилля малого і середнього бізнесу та громадянського суспільства, заради чого активісти і відвідують регіони. Існують великі плани і щодо співпраці з Черкаської ОДА.

Звичайно, такі пропозиції знаходять відгук у нашому регіоні. На переконання заступника голови облдержадміністрації Юрія Саса, присутнього на конференції, підняти економіку можливо за рахунок внутрішніх інвестицій, оскільки зовнішні важко залучити через військові дії на сході.

– Ми маємо надзадачу проводити реформи під час війни, за несприятливого інвестиційного клімату, – каже він, – тому готові надавати всіляку підтримку і захист бізнесу, що приходить в наш регіон, зокрема й з Донбасу.

Найбільш заважають підприємницьким ініціативам, на думку Юрія Саса, недосконала законодавча база та неефективне державне управління. Тому обласна влада насамперед виступає за ефективну дерегуляцію та перегляд нормативно-правових актів, які суперечать одне одному.

Під час спілкування гості висловили бажання провести на Черкащині потужний інвестиційний форум.

Сайт Черкаської ОДА

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)
Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі