Представники «Слуги народу» та ОПЗЖ стали заступниками голови Черкаської обласної ради

Представники «Слуги народу» та ОПЗЖ стали заступниками голови Черкаської обласної ради
в Новини

Заступниками голови Черкаської обласної ради стали  Сергій Лісовий від партії «Слуга народу» та Володимир Доманський від ОПЗЖ. Про це повідомляє журналіст «ВиЧЕрпно» з місця події.

Зазначимо, що у роботі сесії взяли участь 57 депутатів. Обирали заступників голови Черкаської обласної ради шляхом таємного голосування.

132094674_218161146479652_5687948023825500478_n

«За» кандидатуру Лісового проголосували 49 депутатів, «за» Доманського – 45.

«Обрання заступників – це компромісний крок, спрямований на те, щоб на Черкащині вчасно були прийняті всі важливі рішення. Це додає впевненості, що бюджет області буде прийнятий вчасно. І найголовніше, щоб головний фінансовий документ, за яким житиме Черкащина, був збалансований і статті доходів відповідали статтям витрат. Орієнтовно сесія, на якій депутати розглядатимуть проєкт бюджету, відбудеться у четвер», – розповів голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

Зазначимо, що на минулому засіданні облради депутати не проголосували за кандидатуру Володимира Доманського від ОПЗЖ. Його підтримали лише  26 депутатів облради. Громадськість гостро розкритикувала висунення представників проросійської політичної сили на владні посади.