Президент нагородив голову відділення НОК у Черкаській області

в Новини

Із нагоди 30-річчя створення Національного олімпійського комітету України Президент України відзначив державними нагородами членів та фахівців НОКУ. Володимир Зеленський видав 11 вересня 2021 року відповідний указ.

Голову відділення НОК України в Черкаській області Андрія Більду нагороджено медаллю «За працю і звитягу»  за значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху в Україні та багаторічну плідну професійну діяльність.

За інформацією пресслужби відділення НОК, Андрій Більда вже понад 20 років допомагає відроджувати спорт на Черкащині й надає підтримку талановитим спортсменам. Він неодноразовий лауреат та переможець премії «Меценат року» за постійну підтримку спортсменів, придбання екіпіровки та інвентарю, надання фінансової допомоги для участі в міжнародних змаганнях. 2017 року його відзначили в номінації «За відданість справі». Нагороди вручали під час урочистих церемоній «Спортивне сузір’я».

2015 року Андрій Більда обраний новим головою відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області. Через чотири роки успішного управління обласним осередком голови спортивних федерацій знову довірили йому очолити олімпійський осередок.

Відділення НОК України в Черкаській області під керівництвом Андрія Більди демонструє високі показники діяльності на всеукраїнському рівні та тримає гідні позиції в рейтингу серед обласних відділень. За підсумками 2019 року відділення стало третім серед обласних підрозділів, минулого року вибороло перше місце рейтингу. У відділенні результативно втілюють проєкти НОК України та запроваджують власні ініціативи, аби залучати до олімпійського руху та надихати спортом якнайбільше черкащан.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області