Президент відзначив двох воїнів із Черкащини, які загинули за Україну

Президент відзначив двох воїнів із Черкащини, які загинули за Україну
в Новини

Двох військових із Черкаської області, які загинули на російсько-українській війні, відзначив президент України Володимир Зеленський.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено сержанта Збройних сил України Богдана Боїшко.

Нагадаємо, Богдан Боїшко був командиром гармати самохідно-артилерійського взводу окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила. Загинув під час виконання бойового завдання в м. Боярка Київської області.

Також за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено молодшого сержанта Збройних сил України, учасника російсько-української війни, що трагічно загинув під час російського вторгнення в Україну Сергія Шестака.

За інформацією Уніан, чоловік загинув у бою під Волновахою.

Шестак народився на Чернігівщині, але останні роки проживав у Черкасах. Сергій був одним із лідерів аматорської футбольної команди Черкаських козаків. У загиблого залишилася дружина та маленька дочка.