При Канівській РДА обрали нового голову Громадської ради

При Канівській РДА обрали нового голову Громадської ради
в Новини

На установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню Громадської ради при Канівській РДА, присутні на ньому представники громадськості затвердили новий склад Громадської ради і одразу ж провели перше засідання на якому обрали нового голову.Про це інформує  «Kanos».

Розпочалися установчі збори Громадської ради із заслуховування звіту про роботу голови попереднього складу дорадчого органу Якова Прогнімака, який розповів чим займалася Громадська рада впродовж останніх двох років.

За його словами, за цей період було проведено 9 засідань, із яких два були організовані у форматі круглого столу та були присвячені туристичним перспективам Канівщини і добровільному територіальному об’єднанню громад.

Також, по інформації очільника попереднього складу ради, пріоритетами їх роботи за останні два роки стали «намагання змінити хід історії протистояння із ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» стосовно побудови нових потужностей та використання артезіанської води у промислових цілях, зокрема й для технічних потреб.

Крім того, ще одним важливим напрямком роботи стало протистояння будівництву Канівської ГАЕС.
Після ж заслуховування звіту, присутні члени установчих зборів затвердили новий склад Громадської ради у кількості 11 осіб та провели перше засідання Громадської ради. Серед переліку питань останнього були питання щодо обрання нового голови Громадської ради та його заступника, а також секретаря дорадчого органу.

Серед числа 3-х запропонованих кандидатур на посаду голови (Любов Розе, Яків Прогнімак, Євген Заїка), більшість голосів отримала кандидатура Любов Розе. 6 з 11 членів новообраної Громадської ради висловились «За» в ході голосування за її кандидатуру. В той же час, заступником новообраного голови Громадської ради було обрано Миколу Фесенка.
За нього проголосувало 9 присутніх учасників установчих зборів, тоді як 2 – утрималося.
Функції секретаря новообраної Громадської ради консолідованим рішенням всіх присутніх було покладено на Головного спеціаліста з питань внутрішньої політики Інну Святелик.