Приставка Sony Playstation 5 — переваги нової консолі

2b5bf7aa61f2d770_1920xH_large_large
besplatka_728_90_ukr

Не всі розуміють пристрасть геймерів до ігрових приставок, але це стосується тільки тих людей, які не занурювалися в віртуальний світ. Сьогодні шанувальники з нетерпінням чекають появи нового покоління Sony Playstation, яка повинна з’явитися в продажу в другій половині листопада.

Про свої плани виробник розповів на конференції у вересні, відповівши на всі питання, що цікавлять шанувальників. У деяких країнах нова приставка з’явиться раніше, в Україні — з 19 листопада. Також було оголошено, що і в Китаї тепер можна буде купити приставку, але ось точну дату цієї події не було розкрито.

Види приставок — яку версію обрати?

Ми живемо в часи швидкісного інтернету. У цьому році можна буде купити ps5 в двох версіях: з дисководом і без нього. Причому приставка без приводу буде дешевше на сотню доларів. Природно, що кожен користувач самостійно буде вирішувати, яку приставку вибрати. Але якщо ознайомитися з відгуками геймерів, то більшість свій вибір зупиняє на версії з приводом для диска.

Чому в мережі радять саме приставку з дисководом? Таке рішення допоможе обмінюватися дисками з іншими користувачами, а також купувати нові ігри на розпродажах.

Нова версія PS також порадує своїми розмірами. Користувачі вже давно бажали, щоб приставки було «багато». З дисководом консоль буде важити 4,5 кг, без нього — до 4 кг.

Компанія-виробник також акцентувала увагу шанувальників на тактильної віддачі від бездротового контролера. Але не варто очікувати чогось особливого, адже в компанії тільки почали працювати над залученням каналів почуттів. У минулій версії приставок всім сподобалося тремтіння-вібрації контролерів, які доповнювали настрій гравців.

Також геймпади будуть оснащені вбудованими мікрофонами, кнопкою запису і динаміком. Геймери думають, що саме динамік буде використовуватися під час жахів.

У які ігри можна буде грати на Sony Playstation 5 і чи варто її купувати?

І тут знову гарна новина. Нова приставка буде підтримувати всі ігри минулого покоління. Адже з самого початку не багато ігор з’являється разом з виходом нового покоління приставки.

Якщо розглядати хронологію появи нового покоління приставок Sony Playstation, то четверте покоління з’явилося на світ сім років тому. Але ще кілька років в продаж будуть надходити нові ігри для цієї версії приставок. Тому можна бути впевненим в тому, що через рік нова приставка буде актуальною так само. Купівля — це справа кожного, але геймери реально оцінять нове покоління PS.

First1

Можливо Вас зацікавить