“ПриватБанк” може стати найбільшою корупційною оборудкою Європи, — нардеп Володимир Ар’єв (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

Чи відбудуться політичні дебати між Володимиром Зеленським і Петром Порошенко, чому команда Володимира Зеленського уникає будь-яких питань, які стосуються “ПриватБанку”, та за кого українці, зокрема, черкащани готові віддати найбільшу кількість голосів у другому турі виборів. Про це у студії “ВиЧЕрпно” розповів український політик, журналіст і народний депутат України Володимир Ар’єв.

Народний депутат Володимир Ар’єв зауважив, що команда Володимира Зеленського усілякими шляхами намагається тікати як від дебатів, так і від питань, що стосуються “махінацій” із “ПриватБанком”:

— Я не знаю, чи відбудуться дебати, оскільки сторона Зеленського постійно від них тікає. На мою думку, на людей не стільки вплинуть дебати, як те, що відбулося з “ПриватБанком”. Володимиру Зеленському буде не зовсім зручно відповідати на ці питання, адже за ним стоїть бізнесмен Ігор Коломойський. Юрист Коломойського веде кампанію Зеленського, на здачу аналізів Зеленський приїжджав на автівці, яка належить бізнес-партнеру Коломойського, всі машини охорони належать також Коломойському.

За словами Володимира Ар’єва, якщо “ПриватБанк” повернуть бізнесмену Ігорю Коломойському, то це може спричинити фатальні наслідки для вкладників цього банку:

— Володимир Зеленський ще не став президентом, алей його оператори вже намагаються отримати перший прибуток. Я можу сказати, що якщо “ПриватБанк” повернуть Коломойському, то це буде найбільша злочинна корупційна оборудка в Європі, вартість якої становитиме 11 млрд доларів. Хочу зауважити, що саме Коломойський утворив діру у “ПриватБанку” у розмірі 5 млрд доларів. За ці гроші він купував нерухомість у США, яхту, картину Пікассо. У 2012-ому році Коломойський перерахував 6 млрд доларів на “95 квартал”, а згодом ще 41 млн доларів за кошти “ПриватБанку”. Також 10 млн доларів опинилися на рахунках Володимира Зеленського та тих фірм, які він задекларував.

За словами народного депутата України, державі довелося закрити діру у розмірі 5 млрд доларів після націоналізації, оскільки падіння цього банку призвело б до того, що 15 млн вкладників втратили б свої кошти.

Детальніше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)