Призерка Олімпійських ігор провела майстер-клас для гімнасток Черкащини

Призерка Олімпійських ігор провела майстер-клас для гімнасток Черкащини
в Новини

Бронзова призерка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Анна Різатдінова завітала до Черкас. Сюди вона приїхала з благодійною метою, аби взяти участь у public talk. А також провести урок-навчання для юних вихованиць спортивних гімнастичних шкіл області.

Навчання провели на “Манежі”. Сюди запросили від найменших спортсменів до майстринь спорту. Тренери кажуть, такі навчання для них стали неочікуваними, але напрочуд мотивуючими як для них, так і для дітей.

– Сьогодні я вперше в Черкасах. Хоч багато де виступала на змаганнях, але сюди завітала вперше. Приємно вражена рівнем підготовки молодих спортменів. Серед них є справжні зірочки. Коли я тільки долала свій шлях, то зустрічі з іменитими спортсменами надзвичайно надихали мене, – відзначає Анна Різатдінова.

DSC_3619

Спортсменка завітала в Черкаси на запрошення дружини голови Черкаської ОДА Єлизавети Юрушевої та ГО «Сила дівчат». Вона буде спікеркою public talk. Захід благодійний. Усі зібрані кошти будуть передані до Черкаського обласного центру дитячої онкології і гематології.

– Для мене кар’єра спортсмена – це тяжка щоденна праця та відповідальність. Для мене важливі public talk, адже там я можу почути проблеми, які долала людина. Кожен може чомусь навчитися на досвіді інших. Нині ділитиметься досвідом Анна Різатдінова, бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики. Особисто мені цікаво почути, як вона досягла того, що має зараз, як поєднує спорт та материнство, – розповіла Єлизавета Юрушева.

Вона додала, що такі благодійні зустрічі в області планують проводити щомісяця.Наступна – в Умані.

Про це інформує пресслужба ОДА