Призов на строкову військову службу розпочинається з 1 жовтня

Призов на строкову військову службу розпочинається з 1 жовтня
в Новини, Суспільство

З 1 жовтня розпочинається призов на строкову військову службу, який триватиме до 30 листопада. Призовники Черкащини проходитимуть службу в ЗСУ, Нацгвардії та в службі транспорту. До прикордонних військ черкащнаи призиватися покищо більше не будуть.

Головний військовий комісар області Євген Курбет розповів, що Городищенський, Чорнобаївський, Христинівський, Смілянський та Золотоніський райони до призову майже готові, а от у решти районів є певні питання:

– Неявка та проблеми з оповіщенням. Крім цього, поширена трудова міграція. Це коли призовники зареєстровані в області, а працюють в інших містах та за межами України. Готуються списки, які подаються до правоохоронних органів. Порівняно з минулим роком тенденція не зменшується, навіть збільшується. Наразі понад 12 тисяч призовників перебувають у розшуку. Найбільше – у містах: Черкаси, Умань, Сміла. У маленьких населених пунктах відсоток менший.

Євген Курбет наголосив, що призовників у АТО не відсилатимуть. Вони будуть направлені в основному до навчальних центрів, а також військових частин, які не залучені до несення служби в зоні бойових дій. Всього із Черкащини повинні набрати 528 призовників.

14483896_10205597942747282_512257146_n