Про офшори та «Нову якість» Євпак і Бондаренко поговорили в студії «Право на владу» (ВІДЕО)

в Новини

Кандидати на посаду міського голови Черкас — Анатолій Бондаренко від «За майбутнє» і Віктор Євпак від «Голосу» вчора мали змогу в ефірі програми «Право на владу» поставити один одному запитання. Чинного міського голову Бондаренка здебільшого цікавило, чи сплачує його опонент податки в Україні та чи збирається залишатися жити в країні, а пан Євпак закидав очільнику Черкас «схему» із заведення в місто управлінської компанії «Нова якість», перекоси у фінансуванні районів міста та низку інших комунальних, освітніх і медичних проблем.

На запитання від Анатолія Бондаренка про офшори від Віктор Євпак відповів:

- Офшорів для виведення коштів за кордоном у мене немає. Крапка. Я маю представництва нашої черкаської команди, одне — в Британії, інше — в Америці. Це не офшорні зони. Ми навпаки залучаємо гроші в Україні, ІТ — це експортна економіка. Усі податки ми сплачуємо в Україні. Наша команда сукупно в минулому році заплатила більше 3 мільйонів гривень податків.

Також він запевнив, що він та його дружина, яка за національністю є британкою, планують жити в Україні.

- Ну що я можу тут сказати, я хотів би, що присутні в студії депутати від «Слуги народу» звернулися до податкової з питанням, скільки пан Віктор сплатив податків в Україні, — прокоментував відповідь опонента Анатолій Бондаренко. — Тому що він не є директором компанії «E-Kreative», а є просто фізичною особою-підприємцем. А там, де його будинок, фактично знаходиться ІТ-компанія, він сплачує за світло не по комерційному тарифу, а  як фізична особа. І мені здається, якщо кандидат починає свою передвиборчу кампанію з простої банальної брехні, то заслуговує підтримки точно таких же політичних сил.

На що йому пан Євпак відповів:

«Мені здається, потрібно провести Анатолію Васильовичу лікбез, як працює друга найбільша експортна економіка України, яка завозить долари в країну, стримує інфляцію і курс падіння гривні. Розкажу як працюють айтішники через ФОПи, де у них є представництва, де вони сидять. До речі, зараз вони працюють дома, це називається креативна економіка.

Детальніше дискусію двох кандидатів на посаду міського голови Черкас можна подивитися у відео на 1 год. 37 хв.:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
Черкаським спортсменам призначили обласну стипендію
Новини
У центрі реабілітації «Жага життя» — нова керівниця
Новини
У Черкасах знову проводитимуть джазові вечори