“Проект рішення щодо дострокового припинення моїх повноважень має чимало порушень”, – Олександр Радуцький (ВІДЕО)

“Проект рішення щодо дострокового припинення моїх повноважень має чимало порушень”, – Олександр Радуцький (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький розповів, на якій стадії перебуває розгляд справи щодо його поновлення на посаді секретаря міської ради, з якої був знятий в лютому 2018 року, та які прогнози щодо Програми соціально-економічного розвитку чекають на місто. Ці та інші питання було обговорено у студії “ВиЧЕрпно”.

– Хочу нагадати, з яким поспіхом було винесено проект рішення, і з яким поспіхом була скликана сесія міської ради. На заміну мене партія ВО “Свобода” отримала секретаря міської ради, двох заступників міського голови і двох членів виконкому, – розповів Олександр Романович.

Олександр Радуцький наголосив на тому, що винесений проект рішення не відповідає законним діям і має низку порушень:

– Проект рішення щодо дострокового припинення моїх повноважень було розглянуто на той час, коли депутат Михайло Бінусов трагічно загинув. Але знаєте, питання навіть не в тому, що він на той час уже помер, а в тому, що на той час він уже не був депутатом. Його місце посів уже інший депутат Віталій Мевша. У цьому випадку винесений проект рішення не відповідає законним діям, – зауважив депутат.

За словами екс-секретаря Черкаської міської ради, він був змушений звернувся до Київського апеляційного суду. Відповідно, суд взяв до уваги всі ці зауваження і передав їх назад до Черкас.

– Черкаська міська рада була ознайомлена з цими зауваженнями. Також до справи долучили діючого серетаря міської ради Ярослава Нищика. Зараз справа щодо мого поновлення на посаді буде розглянута в аспекті скасування рішення щодо дострокового припинення повноважень серетаря Олександра Радуцького у Черкаській міській раді. Відповідно, найближче засідання очікується 5 березня, – зазначив Олександр Радуцький.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео: