Проекти уманчан серед переможців Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності молоді

Проекти уманчан серед переможців Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності молоді
в Новини

В управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді у 2015 році. Проекти уманчан – серед кращих, повідомляють в Уманській МВК.

У номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» диплом І ступеня здобула студентка Уманського національного університету садівництва Ангеліна Атаманюк з бізнес-планом «Виробництво та реалізація  лляної олії», диплом ІІІ ступеня отримав студент економічного факультету Уманського державного педагогічного університету Дмитро Короташ за бізнес-план «Провайдер безкоштовного WiFi».

У номінації «Соціальний проект» відзначили студентів факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету дипломом І ступеня Романа Гулія за бізнес-план «Стортивно-патріотичний табір «Козацький курінь» та дипломом ІІІ ступеня Тетяну Музику з бізнес-планом «Національно-патріотичний табір для студентської молоді «Дія».

Черкаська ОДА