Профорієнтаторів навчали працювати з вимушеними переселенцями та бійцями АТО

в Новини

Психологічний тренінг провели для фахівців із профорієнтації центрів зайнятості Черкащини. У якості тренерів запросили психологів із регіонального кризового центру та з навчального центру Державної прикордонної служби «Оршанець», інформує Чрекаський обласний центр зайнятості.

Тренінг проходив в інтерактивній формі. Його учасники моделювали різні ситуації, відпрацьовували методики, проходили тестування тавиконували ряд вправ. Їх навчили, як запобігти власному «емоційному вигоранню», роздали пам’ятки для надання «першої психологічної допомоги» собіі клієнтам.

Не менш корисною була зустріч із начальником відділення психологічного забезпечення Навчального центру державної прикордонної служби «Оршанець» В’ячеславом Шинкарьовим.

Військовий психолог, який сам воював у зоні АТО, а нині допомагає впоратися із наслідками посттравматичного синдрому своїм колегам, розповівпро особливості світосприйняття цієї категорії людей. Порадив, які мають бути табу у спілкуванні з ними. В’ячеслав Шинкарьов розповів також, кудискеровувати клієнтів, які потребують кваліфікованої психологічної допомоги.

Черкаський обласний центр зайнятості продовжить розпочату серію тренінгів, з урахуванням питань, які можуть виникнути у працівників служби в процесі безпосередньої роботи з учасниками АТО.