Пройшли навчання й склали іспити: на КП «Черкасиелектротранс» – дев’ять нових водіїв

Пройшли навчання й склали іспити: на КП «Черкасиелектротранс» – дев’ять нових водіїв
в Новини, Суспільство

Дев’ять осіб, які завершили навчання за професією “водій тролейбуса”, вже приступили до роботи на комунальному підприємстві “Черкасиелектротранс”.

Нагадаємо, на цей час КП «Черкасиелектротранс» має всі дозвільні документи на провадження освітньої діяльності. Таким чином, водіїв категорії «Тролейбус» тепер готують безпосередньо на самому підприємстві. До цього ж нових водіїв готували на навчально-курсовому комбінаті, який надавав лише методичне забезпечення. 

Зазначимо, майбутніх водіїв відбирали через Черкаський міський центр зайнятості серед безробітних і гарантували їм робочі місця. Навчання на підприємстві тривало три місяці. Дев’ять осіб успішно завершили курс, склали кваліфікаційні іспити, отримали свідоцтво кваліфікованого робітника  і вже приступили до роботи.

Навчали майбутніх водіїв група викладачів, переважно сформована зі складу працівників комунального підприємства. 

Методист навчального відділу Світлана Гриценко відзначила, що курс складався із загальнопрофесійної, професійно-теоретичної та професійно-практичної практики. Загалом майбутні водії вивчали правила дорожнього руху, будову та технічне обладнання тролейбуса, основи керування тролейбусом, основи економіки і підприємництва, охорону праці, основу трудового законодавства тощо. 

“Це вже не перша група випускників КП «Черкасиелектротранс», яку підготували безпосередньо  на самому підприємстві. Попри це, потреба у водіях досі залишається і наразі триває набір до наступної групи навчання професії «водій тролейбуса», – зазначив директор підприємства Петро Кучер.

Всі охочі пройти навчання за рахунок коштів центру зайнятості можуть звернутися за тел. 64-54-82.