Прокуратура направила до суду обвинувальні акти стосовно колишніх прокурорів за незаконні дії під час Революції Гідності

в Новини

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду два обвинувальних акти стосовно колишніх заступника прокурора м. Черкаси та старшого прокурора зазначеної прокуратури за вчинення злочинів під час подій Революції Гідності, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, слідством установлено, що вказані особи, здійснюючи процесуальне керівництва у кримінальному провадженні, незаконно погодили повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою громадянам, які не брали участі в акціях протесту.

 Підозрюваним інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) КК України.

Прокуратурою області продовжується розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з подіями Революції Гідності, та притягнення усіх винних осіб до відповідальності.