Прокуратура направила до суду обвинувальний акт у справі побиття Воротника

на фото Валерій Воротник

на фото Валерій Воротник

в Новини

Черкаська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт у справі про побиття черкаського журналіста.

За версією слідства, 2 лютого начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць ще з однією особою в приміщенні редакції газети «Антена» умисно нанесли журналісті Валерію Воротнику легкі тілесні ушкодження з метою припинення поширення інформації, опублікованої на сторінці у соціальній мережі «Facebook».

Нагадаємо, після події Коломійця відсторонили від виконання своїх службових обов’язків у міській раді. А в поліції за фактом нападу на журналіста відкрили кримінальне провадження.

У ході досудового розслідування установлено, що обвинувачені за попередньою змовою, перебуваючи в приміщенні редакції газети, умисно завдали руками декілька ударів в область голови журналісту-оператору, який є директором телекомпанії, чим спричинили потерпілому легкі тілесні ушкодження. За даними слідства, зазначені особи мали за мету припинити поширення через Інтернет інформації стосовно одного з обвинувачених, яку потерпілий опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook».

За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури скеровано обвинувальний акт стосовно двох осіб за фактом умисного заподіяння журналісту легких тілесних ушкоджень у зв’язку із здійсненням ним законної професійної діяльності, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 345-1 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури