“Прокуратура області ні з ким на угоди не піде”, – Сергій Овчаренко про мітингувальників

“Прокуратура області ні з ким на угоди не піде”, – Сергій Овчаренко про мітингувальників
в Новини, Суспільство

Мітинг з вимогою звільнити з посади головного прокурора області Сергія Овчаренка продовжується під стінами установи. Представники громадської організації облаштували собі вже досить затишний куточок та судячи з усього не збираються розходитися. Сам же винуватець мітингу назвав їхні дії цинічними, оскільки люди, за його словами, які мають кримінальне минуле, прикриваються ідеями Майдану, до якого вони не мають жодного відношення.

mityng

mityng2

 – Що стосується осіб, які вчинили безлад під стінами прокуратури. То  керівники так званої громадської організації “Організований захист громадян” притягнені до кримінальної відповідальності по старій справі, яка була направлена до суду ще у 2012 році, – розповів на прес-конференції Сергій Овчаренко. – Вони звинувачуються у вчинені розбою, вимаганні, а також позбавлення людей волі. Справа вже розглядається тривалий час. У одному випадку перша інстанція судова змінила кваліфікацію пред’явлених їм звинувачень і засудила за статтею 355 і закрила провадження за строками давності. Прокуратура області подала апеляційну скаргу. За результатами розгляду 4 чоловіки з 5 взагалі були виправдані. Прокуратура подала вже касаційну скаргу, яка Вищим спеціалізованим судом України задоволена і скасовано виправдувальний вирок. Сьогодні відбувся повторний розгляд цієї справи в Апеляційному суді.

За словами прокурора області, головна вимога, які висувають мітингувальники – щоб прокуратура області відкликала апеляційну скаргу.

 – Прокуратура області ні на які угоди ні з ким не піде, – ще раз наголосив Сергій Овчаренко. – І таким шантажем, залякуванням, вони нічого не доб’ються. Крапку у цій справі повинен поставити суд.

На підкріплення своїх слів він продемонстрував витяги про судимість деяких представників громадської організації. Зокрема, за його словами, дехто (імена не були названі), встиг відсидіти вже не один тюремний термін за розбої та розкрадання державної комунальної власності.