Прокуратура задовольнила позов про стягнення до черкаського бюджету понад мільйон гривень

Прокуратура задовольнила позов про стягнення до черкаського бюджету понад мільйон гривень
в Новини

З метою зниження ціни на необхідні товари лікарського призначення для запобігання пандемії, пов’язаної з хворобою COVID-19, Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів, ввезених на митну територію України, які звільняються від сплати мита та оподаткування податком на додану вартість.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, Черкаською окружною прокуратурою виявлені факти безпідставного включення до ціни системи киснепостачання податку на додану вартість, у закладі охорони здоров’я.

Окрім незаконно доданого ПДВ до вартості зазначеного товару, прокуратурою виявлено також неналежне виконання підрядником умов договору, яким передбачалося встановлення вказаної кисневої установки, зокрема було прострочено виконання зобов’язання більше ніж на п’ять місяців.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи в інтересах держави, прокуратура звернулася з позовом до приватного підприємства про стягнення до бюджету коштів у сумі 1,26 мільйона гривень, який господарським судом Черкаської області задоволено в повному обсязі.

Читайте також: Через необережне поводження з вогнем на Черкащині виникла пожежа