Прокуратурою заявлено позов в  інтересах держави на суму майже 13 мільйонів гривень

Прокуратурою заявлено позов  в  інтересах держави на суму майже 13 мільйонів гривень
в Новини

Після постановления Верховним Судом України 14.09.2016 остаточного рішення у справі про стягнення за позовом прокурора на користь Балаклеївської сільської ради Смілянського району понад 500 тис. грн. шкоди у зв’язку з використанням фізичною особою землі без належних для цього документів, прокуратурою області продовжено роботу, спрямовану на наповнення місцевого бюджету.

Так, із метою захисту та відновлення порушених прав держави прокуратурою до суду заявлено позовну заяву за фактом безоплатного використання юридичною особою земельної ділянки під придбаним комплексом нерухомості колишнього Смілянського цукрового комбінату, внаслідок чого за розрахунком Смілянської міської ради до бюджету не надійшло майже  13 млн грн.

Установлено, що господарське товариство у 2009 році набуло право власності на комплекс нерухомого майна у м. Сміла та одночасно почало користуватися земельними ділянками площею близько 30 га, на яких він розташований. Незважаючи на прийняті Смілянською міською радою рішення та звернення до землекористувача щодо оформлення орендних відносин, товариство продовжило користуватись землею комунальної власності без оформлення правовстановлюючих документів та несплачуючи жодної копійки до бюджету.

Завдяки втручанню органів прокуратури міською радою були обраховані збитки, які склали майже 13 млн. грн., що стало підставою звернення Смілянської місцевої прокуратури до суду з позовною заявою про їх стягнення, – повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

 

 

        Прес-служба прокуратури Черкаської області