Прокурор у справі Юрія Лункіна просить суд ув‘язнити обвинуваченого на 7 років

Прокурор у справі Юрія Лункіна просить суд ув‘язнити обвинуваченого на 7 років
в Новини

У Соснівському районному суді закінчили розгляд кримінального провадження щодо Романа Куниці – підозрюваного у справі загиблого директора 19 школи Юрія Лункіна. Сьогодні, 9 червня, відбулися судові дебати. 

Про це повідомила журналістка «Вичерпно» з місця події.

За попередніми висновками, Роман Куниця 14 січня 2019 року, рухаючись на авто не менше 99,4 км/год., скоїв наїзд на Юрія Лункіна на пішохідному переході. Це сталося на перетині вулиць Надпільної та Крилова. Потерпілий загинув на місці події. 

Прокурор відділу Черкаської обласної прокуратури Артем Цапко повідомив, що всі докази вказують на вину Романа Куниці у вчиненні правопорушення. Вина доведена в повному обсязі. Про це свідчать досліджені матеріали справи та свідчення очевидців події. Сам Куниця свою вину визнав повністю.

«Прошу суд визнати винним Романа Куницю та призначити йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі та позбавлення керування транспортними засобами на 3 роки», – сказав Артем Цапко.

Потерпілі попросили суд призначити максимальний термін покарання за вказаний злочин – 8 років. Дружина та донька загиблого Юрія Лункіна не вірять у щире каяття Куниці. 

«Ці два з половиною роки – це просто пекло. Юри немає, хтось у цьому винен і живе, дихає, посміхається. Нам дуже тяжко, повірте. Людина, яка винна в цьому злочині, повинна отримати покарання у повному обсязі», – сказала дружина Людмила Лункіна.

Захисник обвинуваченого Володимир Орленко зазначив, що міру покарання має пом’якшити щире каяття Куниці. Окрім цього, він попросив врахувати, що водій викликав «швидку» на місце події й не тікав. Також він не уникав судових засідань. 

«Просимо суд призначити покарання, не пов’язане із позбавленням волі», – резюмував Орленко.

«Моє останнє слово. Я не хотів, щоб так сталося й готовий відповідати за свій вчинок» – говорить Куниця.

Суддя видалилася до нарадчої кімнати. Вирок мають оголосити приблизно об 11 годині 10 червня.