Прокурори Черкаської області підвели підсумки своєї роботи за цей рік

в Новини

Сьогодні у прокуратурі Черкаської області відбулася оперативна нарада, на якій обговорювалися підсумки роботи органів прокуратури області у І кварталі 2015 року, а також актуальні питання прокурорсько-слідчої діяльності.

У засіданні взяли участь керівництво прокуратури області, начальники структурних підрозділів, працівники апарату та міжміськрайпрокурори.

Безимени-3Під час засідання прокурор області Юрій Шеремет неодноразово звертав увагу учасників заходу на те, що він не задоволений результатами роботи підпорядкованих прокурорів та окремих відділів прокуратури області.

– Мене не влаштовує стан роботи прокурорів та інших правоохоронних органів на окремих напрямах прокурорської діяльності, зокрема, що стосується сфери протидії злочинності, а особливо – корупції. Не зважаючи на те, що прокурорами значно покращено роботу з виявлення корупційних правопорушень, така робота все одно залишається незадовільною, тому вимагаю негайної активізації діяльності у вказаній сфері, – зазначив прокурор області.

Безимени-2У ході наради особливу увагу приділено і стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами протиправних дій відносно учасників мирних акцій протесту. Юрій Віталійович зобов’язав вжити всіх необхідних організаційних і практичних заходів для завершення досудового слідства у провадженнях, де особам повідомлено про підозру, та розшуку осіб, які ухиляються від слідства.

З доповідями та поясненнями під час заходу також виступили заступники прокурора області та міжміськрайпрокурори.

Безимени-4За результатами наради окремих прокурорів попереджено про притягення їх до відповідальності у разі неналежного виконання ними своїх посадових обов’язків у подальшому.

Прес-служба прокуратури Черкаської області