
Черкащанин відшкодував збитки, завдані під час незаконної вирубки дерев

Черкаські благодійники передали захисникам на передову одяг на реанімобіль (ФОТО)

Незаконно отримала 200 тис гривень соцдопомоги: на Уманщині судитимуть шахрайку

Чотири танки та 840 осіб за добу: втрати рашистів на фронті – зростають

У Черкасиобленерго змінився графік прийому споживачів

“Жовтий” рівень небезпеки: на дорогах в області утримається ожеледиця

У Черкасах уже видали близько 2500 карток містянина

Оформлений ID-паспорт можна отримати в будь-якому підрозділі Міграційної служби

У Черкасах п’яний чоловік знущався із собаки

Французька асоціація допомагатиме ВПО у Черкасах

Ухилянту з Уманщини загрожує до п’яти років в’язниці

На Черкащину повертаються морози

Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 22-річний житель Черкащини

Умовний термін отримав черкащанин, який поширював у соцмережі комуністичну символіку
- Видання Вичерпно
- Новини
- Черкащанин відшкодував збитки, завдані під час незаконної вирубки дерев
Пропонують автомобіль, житло та гідну зарплатню: у селі на Черкащині шукають лікаря

У селі Мартинівка, що на Канівщині, шукають спеціаліста для місцевої амбулаторії. Зі слів директорки Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Горьової, він матиме службовий автомобіль, власне житло та зарплатню від 12-ти тисяч гривень, – пише “Суспільне“.
Попередня лікарка звільнилася сім років тому і виїхала за кордон. Сімейна лікарка із Канева приїжджає у село двічі на тиждень, в інші дні її обов’язки виконує сімейна медсестра із 23 річним стажем Тетяна Костенко:
“Дуже важко працювати, бо ми обслуговуємо 1700 жителів. Люди хворіють щодня, а не тільки в ті дні, коли приїжджає лікарка. Їздити на всі виклики без лікаря нам дуже важко. Ми б раділи, якби хтось приїхав на цю роботу і допомогли б йому, бо ми цю роботу уже знаємо”, – зазначила вона.
Зі слів Тетяни Костенко, щодня на прийом приходить до 20 людей. Місцева жителька Оксана Андрєєва розповіла, що відсутність сімейного лікаря відчувається, адже не завжди можна отримати необхідну допомогу:
“Якщо захворіла дитина і немає автомобіля – як можна поїхати по такій погоді і ситуації у лікарню? А якби був лікар, то він би тут оглянув і направлення дав і ми б поїхали лікуватися”.
Зі слів директорки Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Горьової, одна з вимог до сімейного лікаря – бажання працювати в сільській місцевості:
“Ми готові прийняти будь-кого, головне – щоб лікар мав водійські права, був пацієнтоорієнтованим і мав емпатію до пацієнтів. Сільські медики виконують усі поставлені на них задачі. Вони в авторитеті. Лікарів у селі дуже поважають”.
Голова Степанецької об’єднаної громади Олександр Яременко розповів, що до складу ОТГ входить три амбулаторії. На розвиток Мартинівської цьогоріч спрямували два мільйони гривень:
“Зараз розглядається програма забезпечення лікаря житлом на території громади, плюс належне фінансове забезпечення, не тілки від громади, а й від інвесторів, які працюють на території громади. Вони також готові долучитися до цієї справи”.
Окрім заробітної плати сімейний лікар отримуватиме й доплату із громади, працюватиме у сучасному приміщені та матиме за потреби власне житло.
