«Проти компанії немає кримінальних справ», — «Нова якість»

в Новини

У «Новій якості» запевняють, що ніяких кримінальних справ стосовних них не відкрито. Про це повідомили на сторінці управлінської компанії у фейсбуці.

Нагадаємо, Черкаська обласна прокуратура підозрює керівника «Нової якості» та його пособника в умисному ухиленні від сплати податків у великих розмірах (ч. 2 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України). Слідство повідомляє, що до бюджету держави не сплачено податок на додану вартість на суму майже 5,5 млн грн.

Представники «Нової якості»  кажуть, що кримінальних справ проти них немає, але натомість є сфальсифікована справа стосовно ТОВ «Сантехбудконструкція». В її основі доповідна записка податкового міліціонера з Черкас та сфальсифікована експертиза, в якій «Сантехбудконструкції» приписали отримання на рахунок 34 млн грн, які вона ніколи не отримувала. Саме на цю суму, кажуть у компанії, і нарахували ПДВ. Це товариство має два рахунки у Приватбанку. На один надійшло 4,8 млн грн, на інший 1,03. На думку прокуратури ж сума цих чисел дорівнює 39,843 млн.

У компанії кажуть, що це спростовується довідками Державної податкової служби,  банку, що обслуговує, та незалежною судовою експертизою.

«На нашу думку, ця справа — це результат конфлікту з «Черкасиліфтом», що виник через послугу з обслуговування ліфтів у місті. Ми провели незалежну експертизу підозри прокуратури. Вона спростувала всі доводи прокуратури щодо ухилення від сплати податків. Окрім того, ми маємо витяги з Податкової служби, які підтверджують відсутність податкової заборгованості, — говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник. — Фактично фахівці податкової міліції та експерти сфальсифікували доповідну та експертизу, де «додали» нам ці 34 мільйони. Більш цинічного фальсифікування я ще не бачив. Бо ці цифри легко спростовуються експертизою та випискою з рахунків».

У «Новій якості» заявляють, що вимагатимуть відшкодування репутаційних втрат, понесених витрат на експертизи та притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Також у компанії наголосили, що за увесь період діяльності групою компаній “Нова якість” сплачено 55 мільйонів 243 тисячі гривень податків.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)