Проти коронавірусу на Черкащині щепилися 70% працівників освіти

в Новини

Станом на 27 сервня в області вже вакциновано 70% працівників освіти. Про це повідомила Людмила Гордуновська, начальниця відділу дошкільної загальної середньої освіти Управління освіти і науки Черкаської ОДА. 

Зокрема, у сфері дошкільної галузі вакциновано 74%, загальної середньої освіти — 54%, у позашкіллі — 90%, фахової передвищої освіти — 40%, вищої — 50%, професійної та професійно-технічної освіти — 35%.

Найбільше охоплення вакцинацією в Михайлівській ТГ (92%) і Дмитрушківській ТГ (85%).

Читайте також: У Черкаській області протягом літа ліквідували 16 шкіл

Рішення щодо початку навчального року ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ та НС відповідно до епідситуації в області. МОН розробило три варіанти рішень щодо початку навчального року:

1. За умови «зеленої» карантинної зони заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі. Водночас в окремих регіонах за рішеннями педрад школи можуть перевести на змішану форму навчання у разі спалахів захворюваності.

2. Другий варіант розробили при найгіршому сценарії епідемії. Так, при високому рівні захворюваності 1-4 класи, тобто початкова школа, спеціальні заклади працюватимуть у звичайному режимі.

3. Третій сценарій передбачає середній рівень захворюваності, тобто «жовту» і «помаранчеву» зони. У такому разі місцева влада може переводити навчання у змішану або дистанційну форму.

У разі встановлення «жовтого» або «помаранчевого» рівня небезпеки забороняється відвідування шкіл та проведення масових закладів у школах, якщо не вакциновано принаймні 80% працівників школи.

Нагадаємо, школи, в яких вакциновано 80% колективу, можуть отримати подарунки.

 

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит