Протягом поточного року прокуратурою вжито ряд заходів для захисту інтересів держави на суму більш як 63 млн грн

в Новини

Незважаючи на зміни у законодавстві, прокуратура продовжує виконувати функцію представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Упродовж 2015 року в порядку представницької діяльності на захист інтересів громадян та держави органами прокуратури області до судів направлено понад 220 позовів на суму більш як 63 млн грн. За результатами розгляду позовних заяв судами задоволено вимоги прокурорів на 40 млн грн, що на 12 млн грн більше ніж у минулому році.

Завдяки вжитим заходам представницького характеру до бюджету держави стягнуто більш як 8 млн грн.

Пріоритетним завданням у прокурорській діяльності були визначені інтереси громадян щодо оплати праці та держави у сферах державної і комунальної власності.

Особливу увагу зосереджено на поверненні у державну власність значних площ незаконно вилучених земельних ділянок.

Так, за рішеннями судів у справах за позовами органів прокуратури реально повернуто майже 200 га земель вартістю близько 20 млн грн. Наразі у провадженні судів залишаються на розгляді позови про повернення понад 500 га землі.

Також прокурорами вживаються заходи щодо реагування на незаконні судові рішення. Протягом зазначеного періоду внесено 47 апеляційних та 9 касаційних скарг, за результатами розгляду яких скасовано 22 незаконних судових рішення.

Забезпечено виконання судових рішень, які набрали законної сили на суму понад 23 млн грн.

Робота на вказаному напрямі постійно триває.

 

                                                        

Прес-служба прокуратури Черкаської області