Прикрив побратима власним тілом: на Черкащині поховали загиблого Героя

Прикрив побратима власним тілом: на Черкащині поховали загиблого Героя
в Новини

Під час виконання бойового завдання від мінометного обстрілу загинув молодший сержант Олег Середа. Про це пише “Золотоноша.City”.

Олег загинув 4 березня 2023 року. Він прикрив власним тілом свого побратима.

Олег Анатолійович народився 23 вересня 1968 року у Золотоноші. Закінчив гімназію ім. С.Д Скляренка. До війни займався зварювальними та рихтувальними роботами

Після армії працював у військовій черкаській пожежній частині, врятував не одне людське життя. Вступив на заочне відділення Шевченківського гідромелеоративного коледжу за спеціальністю механік. Після закінчення коледжу працював на Золотоніській СТО. Потім поїхав до Києва і протягом 10 років працював на станції технічного обслуговування автомобілів іноземного виробництва.

Повернувшись у рідне місто, відкрив власну справу з ремонту автомобілів. Його як спеціаліста знали у Києві ,Черкасах, Золотоноші. Автомобілісти зі всієї Золотоніщини воліли потрапити саме до Олега Середи. Зелене світло завжди було для пенсіонерів. Їх завжди обслуговував поза чергою і надавав величезні скидки. Його любили і поважали усі. Авторитет майстра був беззаперечним.

Із перших днів війни Олег Агнатолійович добровільно став на захист рідної Батьківщини. Був зачислений до 157 батальйону 118 бригади 1 роти 2 взводу 1 відділення.

Отримавши бойове розпорядження, 5 листопада 2022 року разом з побратимами потрапив на Донеччину, де був прикомандирований до 72 бригади.

У чоловіка залишилася дружина, донька, онучка й батьки.