Радикали організували тарифний міні-майдан

Радикали організували тарифний міні-майдан
в Новини

Про це під час дебатів в інтернет-виданні “Вичерпно” сказав кандидат на посаду міського голови Черкас від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Тищенко.

 – Наша політична сила в понеділок ініціювала тарифний міні-майдан біля Кабміну в Києві. Три дні ми вже боремося там за зменшення тарифів, хоча влада це не афішує і дала команду не висвітлювати в засобах масової інформації. Я сам нещодавно повернувся звідти, – сказав Сергій Тищенко.

Чому вони це зробили? Кандидат від радикалів пояснює, що незабаром закінчаться вибори і люди отримають вже перші платіжки, які їх не порадують.

– Нещодавно Черкаси відвідав лідер нашої політичної партії Олег Ляшко. І ось на зустрічі до нього підійшов чоловік і показав платіжку за комуналку, яка перевищували тисячу гривень, а пенсія у нього, він сказав, 900 гривень. То як йому жити? – розповів Сергій Тищенко.

Також у студії він зробив заяву, що планує стати мером вже у першому турі та має команду однодумців, яка складається з молодих і енергійних людей, що прагнуть змін.