Радник Президента схвально відгукнулася про вирішення проблем атовців на Черкащині

в Неоголошена війна, Новини

Сьогодні радник Президента та народний депутат України Ольга Богомолець завітала до Черкас з робочим візитом. У рамках якого вона відвідала Госпіталь, де проходять реабілітацію учасники АТО, поспілкувалася з родинами бійців та презентувала благодійну платформу “Люди допомагають людям”.

 – Якщо говорити про зустрічі із родинами загиблих учасників антитерористичної операції, то в порівнянні з іншими регіонами Черкаська область дуже віддано вирішує їхні проблеми, – сказала на прес-конференції Ольга Богомолець.

Також вона відзначила, що потрібно активно працювати з учасниками АТО в плані їхньої психологічної реабілітації: “Ми вчимо як повернути додому не тільки тіло, а й думки”.

Ольга Богомолець закликала черкащанок долучитися до проекту книги-листи солдату на фронт, які вона роздала і нашим неодруженим бійцям. Для цього потрібно такого листа надіслати на її електронну пошту.

 – Кожен лист є унікальним, за кожним стоїть жіноча душа. Під усіма листами зазначена електронна адреса його авторки, – сказала Ольга Вадимівна. – Такі книги я роздаю тільки неодруженим, одруженим не даю.