Радуцький закликав Одарича до конструктиву, той у відповідь назвав його “моською”

в Новини, Політика

Мер міста Черкаси Сергій Одарич та секретар міськради Олександр Радуцький знову влаштували на сесії міської ради словесну перепалку. На цей раз вони не зійшлися стосовно того, що першочерговіше – програма соціально-економічного розвитку міста чи бюджет розвитку міста.

Зокрема Сергій Одарич відзначив, що роботу над бюджетом є сенс починати, тільки коли буде хоча б якесь спільне бачення по проекту рішення. Так що наразі проект бюджету не готується. В цьому йому заперечив Олександр Радуцький, зазначивши, що є доручення першого заступника міського голови про підготовку проекту рішення на вівторок.

Якщо Одарич відстоював думку, що ПСЕР та бюджет розвитку два взаємопов’язані документи, то Радуцький програму соціально-економічного розвитку міста назвав фішкою Черкас.

 – Програма соціально-економічного розвитку міста Черкас – це така фішка, придумана Сергієм Олеговичем. Можливо вона і має сенс, для того щоб було розуміння, як стратегічно ми маємо працювати протягом року. Але поки не буде затверджений бюджет, жодний садочок, жодна школа, жодний капітальний ремонт доріг не зможе розпочатися, тому що основний документ – це бюджет розвитку. Тому я вас прошу переставати гратися, – звернувся до мера міста Радуцький.

У відповідь він отримав цитату з басні Крилова.

 – Дивишся на Олександра Романовича і згадується Крилов: “Ох, моська, знать она сильна, коль лает на слона”, – сказав Одарич.