Радуцький пояснив, чому саме розійшлися його шляхи з Одаричем

в Новини

Про те, що колись чинний секретар міськради Олександр Радуцький та міський голова Черкас Сергій Одарич були друзями, ні для кого не секрет. Підтвердив це під час дебатів у прямому ефірі в студії інтернет-видання “Вичерпно” і сам Олександр Радуцький.

 – Ми з Сергієм познайомилися в кінці 2006 року, коли він став міським головою. Тоді він хотів створити комунальне підприємство “Дирекція парів” і запропонував мені його очолити. Він тоді ще знаходив спільну мову з депутатським корпусом, тому “Дирекція парків” була створена вже в серпні 2007 року. На той час він переймався дуже цим комунальним підприємством, було багато гарних ідей. Туристичне місто Черкаси – мало відбутися, – розповів про початок своїх робочих стосунків з міським головою Олександр Радуцький.

Та уже в 2010 році, за його словами, їхні відносини зіпсувалися.

 – У 2010 році це був вже не той Одарич, з яким я познайомився. І перша моя суперечка була з ним, коли він викликав мене до себе  в кабінет і запропонував, щоб в парках будували приватні великі ресторани. Я був дуже здивований такою пропозицією і сказав, що в подібних аферах не буду брати участі. Після цього в нас почалися скандали. Тоді я зрозумів, що з цією людиною я вже не зможу нормально працювати, – відзначив Радуцький.

Нагадаємо, заключні дебати відбулися в дещо незвичному форматі, оскільки опонент Олександра Радуцького на посаду міського голови Черкас від ВО “Черкащани” Павло Карась не з’явився.