Радуцький проголосував за команду, яка змінила пріоритети в місті

Радуцький проголосував за команду, яка змінила пріоритети в місті
в Новини

Кандидат на посаду міського голови Черкас Олександр Радуцький разом із родиною сьогодні голосував на дільниці в Художньо-технічному ліцеї. Він повідомив, що свій голос віддав за команду людей, які хочуть змінити місто та вже змістили пріоритети влади.

– Сьогодні в мене гарні настрій і передчуття, зокрема – перемоги. Багато людей телефонують, висловлюють підтримку, – розповів Олександр Романович. – Найперше хочу подякувати членам дільничних виборчих комісій, завдяки яким відбуваються вибори в місті. Те, що роблять ці люди це подвиг. Адже останні дві доби вони майже не сплять і дуже втомлені.

Ось і на дільниці, де голосував кандидат, члени ДВК запитували, чому так пізно отримали бюлетені, розповіли, що тримаються на каві та взаємній підтримці. Крім того, голова комісії повідомив Радуцькому, що наразі на його дільниці проголосувало більше 300 осіб. Така явка свідчить про невисоку активність виборців.

12179049_904218216341656_1986249423_n

– Я впевнений, що Черкаси мають провести вибори незалежно від того, що їх хотіли зірвати, – додав він. – Я вірю, що переможуть найсильніші. Я голосував за свою команду, бо в ній є ті люди, які вже змінили пріоритети в роботі влади. Нарешті за 20 років ми звернули увагу на освіту і охорону здоров’я.

Радуцький переконаний, що сьогодні черкасці розуміють, що місту конче потрібні зміни