Радуцький зустрівся з колективом Третьої міської лікарні

Радуцький зустрівся з колективом Третьої міської лікарні
в Новини

За останні три роки цей медзаклад не бачив капітальних видатків, тож проблем тут накопичилося багато. Кандидат на посаду міського голови Черкас Олександр Радуцький повідомив, що міська рада, обрана 2014 року, змінила пріоритети, звернувши більше уваги на проблеми галузей освіти та охорони здоров’я.

Зокрема, для Третьої міської лікарні упродовж року виділено більше трьох мільйонів гривень. На закупівлю медичного обладнання – 2,5 млн грн. Крім того, розроблений проект капітального ремонту ліфтів та виділено 800 тис грн на заміну вікон. Щодо енергоощадних заходів, то він повідомив, що заміна вікон та встановлення ІТП у ЗОШ № 2 дозволила лише за рік зекономити 1 млн грн на теплоносії.

– Серед добрих новин – те, що тепер у нас є можливість самостійно формувати бюджет за рахунок децентралізаціі, – додав Олександр Радуцький.- Крім того, депутати змогли довести опонентам, що у прозорий спосіб можна придбати тролейбуси. Нині місто закупило 8 нових машин на суму 32 млн грн.

12179006_902206993209445_30099658_n

Він також зауважив, що його програма насамперед передбачає створення безпечних та комфортних умов для проживання в місті. Саме тому в ній є пункти про боротьбу з амброзією, ремонт щороку не менше 30-ти км доріг та тротуарів, встановлення в школах спортмайданчиків, збереження комунальних підприємств.

– Моя програма господарницька, тому прошу її підтримати, аби змінити наше місто, – сказав кандидат.

На господарницький підхід сподіваються й медики. Адже лікарня швидкої допомоги потребує сучасного обладнання. Зокрема – ренген-апарату і комп’ютерного томографа, нових операційних столів, апартатів штучної вентиляцїї легень, електрокардіографів тощо.