Радуцький звинуватив Ткаченка у фальсифікації виборів (ВІДЕО)

Радуцький звинуватив Ткаченка у фальсифікації виборів (ВІДЕО)
в Новини

З такою заявою він виступив у приміщенні Черкаської територіальної виборчої комісії, де представники політичних сил від БПП, Батьківщини, Радикальної партії та Опозиційного блоку зібралися, щоб вимагати перерахунку голосів.

 – Фальсифікатором на Черкащині є губернатор Ткаченко Юрій Олегович, – заявив перший номер в списку кандидатів до Черкаської міської ради від “Солідарності” Олександр Радуцький. – 4 дні тому він мені надав протоколи Соснівської і Придніпровської РВК з результатами виборів і попросив, щоб я об’їхав їх і дав людям, щоб вони мовчки розписалися. Я відмовився.

Представник від “Азову”, який також був пристуній під час подій на Черкаській ТВК, спитав у Олександра Радуцького, чому він не звернувся ще 4 дні тому, на що той відповів, що хотів додививтися до кінця, чим це все закінчиться.

Нагадаємо, сьогодні політичні сили зібралися в територіальній виборчій комісії з вимогою перерахунку голосів. Натомість члени комісії заявили, що жодних правових підстав для цього немає.

Після певного тиску політсил, ТВК все ж таки зібралася на засідання, проте тривало воно недовго. Уже о 20.30 вони розійшлися, оголосивши перерву до 12 години дня 6 листопада.