Разом ми можемо зробити цей світ кращим: благодійний фонд допомагає важкохворим черкащанам (ФОТО)

Разом ми можемо зробити цей світ кращим: благодійний фонд допомагає важкохворим черкащанам (ФОТО)
в Благодійність, Новини, Суспільство

4-річний Дмитрик потребує негайної пересадки кісткового мозку. Наразі він перебуває в клініці Білорусії, лікування дороговартісне і тривале. Батьки назбирали стартову суму, однак загалом потрібно більше мільйона гривень. Зверталися у різноманітні благодійні фонди, до небайдужих людей. На їх біду відгукнувся благодійний фонд “Деликат”. Протягом місяця в скриньки, що розташовані на касах мережі однойменних магазинів, кидали гроші на порятунок, зокрема, й маленького хлопчика.

– Наразі Дмитрик з мамою знаходиться на лікуванні в Білорусії, оскільки наші лікарі сказали, що не можуть йому допомогти. Ми всіма силами намагаємося підтримати родину. Хлопчик дуже активний і ми робитимемо все від нас залежне, щоб він одужав. Зокрема, плануємо провести на його підтримку благодійну акцію. Її подробиці оголосимо згодом, – розповів керівник БФ “Деликат” Денис Буря. 

За словами батька хлопчика Андрія Соболєва, у його сина діагностували гострий лімфобластний лейкоз. На жаль, лікування в Черкасах не дало бажаних результатів. Наразі змогли назбирати лише третю частину від необхідної суми. Тож розраховують, що і надалі небайдужі люди не залишать їх без підтримки.

kivak_img (18 of 22)

Як розповів Олег Хелетій,  засновник мережі магазинів «Деликат», загалом у цьому місяці благодійному фонду вдалося надати підтримку двом важкохворим і сімом пенсіонерам, назбиравши в скриньках близько 45 тис. грн.

– До нас також звернулася онкохвора черкащанка. Їй потрібні кошти на дороговартісні хіміотерапії. Поки чоловік за кордоном заробляє гроші на лікування, вона сама тут бореться із важкою недугою та виховує двох діток. Вона стійко переносить всі негаразди. Тож як ми можемо їй не допомогти? – відзначає Олег Павлович, зауваживши, що наразі ще 8 людей, які переважно так само мають онкологічні захворювання, звернулися до БФ по допомогу.

kivak_img (11 of 22)

– З раком молочної залози я борюся з 2015 року, – вже сама розповідає свою історію Антоніна Васильєва – За цей період вже пройшла 20 курсів хімії, ще потрібно пройти 17. Один курс коштує майже 44 тисячі гривень. Поки що я змогла, зокрема і завдяки людям, назбирати на 7 курсів хіміотерапії.

На жаль, постійної підтримки потребують і пенсіонери. Ігор Миронович звернувся до БФ “Деликат” через скрутне матеріальне становище, яке ускладнилося ще потребою віднайти кошти на операцію на оці. Чоловік зізнається, що довелося позичати гроші, адже пенсія в трохи більше ніж тисяча гривень не дозволяє купувати навіть необхідні в його віці ліки.

– Загалом в нашій черзі зараз 45 таких пенсіонерів. Пенсії в цих людей від 1200 до 1670 гривень. Самі розумієте, вижити на такий мізер просто нереально, – коментує співвласник мережі магазинів «Деликат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик. – Тому ми допомагаємо всім пенсіонерам, які звернулися до нас через своє скрутне матеріальне становище. Ми вдячні нашим партнерам – магазинам “Казбет” і “Буревісник”. Дуже дякуємо всім людям, які роблять пожертви, ви вкотре доводите, що ми можемо зробити цей світ кращим. Насправді, допомагати просто. Одна не випита чашка кави – це чиєсь врятоване життя. Не будьмо байдужими!

Загалом, за майже два роки існування благодійного фонду “Деликат”, їм вдалося допомогти 348 черкащанам.