У Черкасах на вулиці Сумгаїтській разом зі снігом зійшов і асфальт. Фото зруйнованої дороги розмістив у соцмережі “Фейсбук” черкасець Костянтин Мірошниченко.
“Ремонт Сумгаїтської, дорога не пережила і першу зиму”, – написав Костянтин Мірошниченко.
Зі свого боку, директор компанії “Дорстрой” Ігор Віблий у коментарі під дописом пояснив, чому сталася така ситуація:
“На фото зображено вирівнюючий шар асфальту. Поверх нього буде укладено ще нижній шар та шар щебенево-мастичного асфальтобетону. На наступних етапах ремонту люк буде підніматися до рівня шару ЩМА. При піднятті люків навколо них буде вирубано існуючй асфальтобетон, люки піднято на необхідну висоту”.