Реабілітаційний центр “Астра” отримає нове обладнання для допомоги АТОвцям

в Новини

Чотири нові бальнеологічні ванни для реабілітації учасників антитерористичної операції незабаром з’являться у реабілітаційно-оздоровчому центрі “Астра”. Про це повідомила головний лікар закладу під час зустрічі колективу з кандидатом на посаду міського голови, секретарем міської ради Олександром Радуцьким.

Ірина Волощенко відзначила, що ці ванни допоможуть більш якісно відновлювати здоров’я бійців. За її словами, медики навіть не сподівалися на таку підтримку, проте завдяки сприянню Олександра Радуцького до бальнеотерапії поліклініці ще й виділили кошти на капітальний ремонт будівлі.

 – Вперше за багато років ми отримали майже 900 тисяч гривень на ремонт покрівлі, ганку та бальнеологічні ванни, – відзначила головний лікар РОЦ «Астра» Ірина Волощенко, додавши, що наразі вже готується приміщення, в якому будуть встановлені ванни.

astra5

Під час візиту до центру Олександр Радуцький оглянув, як фахівці готуються до встановлення нового обладнання.

 – До нас звернулася головний лікар “Астри” з проханням допомогти воїнам АТО проходити на базі цього закладу реабілітацію, – сказав  Олександр Романович. – Враховуючи те, що тут вже надають допомогу учасникам АТО, депутати міської ради підтримали на сесії виділення коштів у розмірі 290 тисяч гривень на 4 ванни, які допоможуть хлопцям проходити реабілітацію. Вони мають відчути, що влада створює всі умови, щоб повернути їх до нормального життя.

astra

Окрім того, гостю показали басейн, який, за словами працівників, не містить хлорки, тому є одним з найбезпечніших в місті, кабінет водолікування та сольову кімнату.

astra3

astra6

astra7

Уже як кандидат на посаду міського голови Черкас Олександр Радуцький поспілкувався з колективом закладу, уважно вислухавши всі їхні проблеми, як професійні, так і людські. Серед них – фінансування медичної галузі міста, рівень зарплат, чистота в місті, освітлення вулиць, розбиті дороги та тротуари.

На всі ці нарікання Олександр Романович відповів коротко: “Тому я і прошу вас надати мені можливість зробити місто кращим. Щоб через рік ми з вами зустрілися і я зміг вам доповісти про те, що зроблено”.

Також він додав, що завдяки ухваленню бездифіцитного бюджету лікарі гарантовано до кінця року будуть забезпечені заробітними платами. Крім того, цього року на міські лікувальні установи виділили 12 млн грн, чого не було раніше.

– Цій людині можна довіряти, – зауважив колегам працівник реабілітаційного центру Олег Трейдін, який знайомий з політиком майже 20 років і вважає його надійним та відповідальним керівником.

Одна з працівниць закладу з сумом порівняла Черкаси й Вінницю. Люди висловили бажання жити в комфортному місті.

 – Ми всі розуміємо, яким має бути наше місто. Та нас на вісім років відкинуло назад. Усі в цей час рухалися, а ми стояли на місці, – додав Радуцький.

Наостанок він відзначив, що у Черкас є перспективи стати прекрасним європейським містом, та потрібно зробити правильний вибір.