Реконструкція «Юності» на паузі: міськрада не дає аванс

в Новини

Роботи у сквері «Юність» розпочнуться як тільки буде фінансування. Наразі ж реконструкція поставлена на паузу. Минулого тижня підрядна організація лише покосила траву.

Нагадаємо, у сквері, відповідно до проєкту, з’явиться: фонтан, перголи, нові пішохідні доріжки, нові зони для відпочинку, буде проведено глобальне озеленення території та оновлене освітлення. Також у сквері планують створити найбільший в Україні сад магнолій. Цю концепцію наразі вивчають провідні українські компанії, які мають великі розсадники магнолій. Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що хоче, щоб це стало родзинкою Черкас.

skver-unist

На реконструкцію цьогоріч спрямували з міського бюджету майже 15 мільйонів гривень, проте, внаслідок нестачі доходів до міського бюджету, першочергово видатками забезпечують заклади охорони здоров’я, заклади освіти тощо. Коли дадуть аванс на проведення робіт в «Юності» — невідомо.

«Кошти для проведення реконструкції проголосовані, проте міська рада ще не дала аванс для проведення робіт в сквері. А без коштів ніхто нічого робити не буде», — зазначив у коментарі  виданню «ВиЧЕрпно» керівник комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча.

За належного фінансування закінчити роботи планують до кінця 2020 року.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Жашкові місцеві жителі прогнали пропагандистів телеканалу «Наш» (ВІДЕО)
Новини
Смілянина, який вбив ножем свою сусідку, помістять до психіатричної лікарні
Новини
Більше 220 тисяч жителів області вакцинувалися від COVID-19 двічі