
Черкаські енергетики вперше за дев’ять місяців відновили світло у селі на Херсонщині

У Золотоноші на залізничному вокзалі приймають допомогу для херсонців

Унаслідок ракетної атаки по Уманщині десять людей травмовані

У річці Тясмин потонула дитина

Рятувальники ліквідували наслідки ракетних ударів на Уманщині (ВІДЕО)

Уманчанин, який незаконно спиляв дерева в урочищі, сплатить штраф

Уманська художниця присвятила артвитвір “Україна з дитиною” трагедії, яка сталася 28 квітня

На Жашківщині засуджено двох чоловіків, які сітками виловлювали рибу

Ракетний удар по Уманщині: відомо про вісьмох потерпілих (ФОТО)

Понад 212 тисяч знищених росіян: у Генштабі оновили дані про втрати ворога

У Черкасах група молодиків збували наркотики на вулицях міста

У Черкасах правоохоронці допомогли загасити авто

Черкаські спортсмени боролися за нагороди Чемпіонату України

На Золотоніщині за службову недбалість судитимуть бухгалтера
- Новини
- Черкаські енергетики вперше за дев’ять місяців відновили світло у селі на Херсонщині
У ЧНУ закликають В. Коваленко припинити особисті нападки на університет та його ректора

Ректорат, консультативна рада, профспілковий комітет та студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вимагають від В. М. Коваленко та окремих депутатів обласної ради припинити особисті нападки на університет, не підбурювати колег, керівників області до тиску на ректора для вчинення неправомірних дій. Це є неприпустимим. Про це йдеться в офіційній заяві, затвердженій одностайним рішенням спільних зборів (протокол від 16.09.2016 №1) на сайті ЧНУ ім. Б. Хмельницького.
Витяг із заяви:
“Після завершення повноважень на посаді голови обласної ради Валентина Коваленко, відповідно до ст. 118 КЗпП України мала право на працевлаштування на попередній чи рівноцінній посаді. Однак 17 листопада 2015 року вона написала заяву на ім’я ректора про звільнення її з посади доцента кафедри української літератури та компаративістики за угодою сторін, тим самим із власної ініціативи відмовилася від свого права на попередню роботу. Свої дії мотивувала тим, що законодавство про працю у такому випадку дає їй право на отримання протягом шести місяців середньомісячного заробітку голови обласної ради, який в рази перевищує заробітну плату доцента університету.
Наприкінці серпня 2016 року В. М. Коваленко замість звернення до керівника закладу, на якого згідно зі ст. 34 Закону України «Про вищу освіту» покладено повноваження щодо прийому чи звільнення працівників, звернулася до завідувача кафедри В. Т. Поліщука з проханням взяти її на роботу. На той момент вакантних посад на кафедрі української літератури та компаративістики не було.
Зважаючи на відсутність правових підстав для звернення до суду, В. М. Коваленко починає привертати увагу громадськості до її власних проблем та політизувати ситуацію. При цьому вона вдається до маніпулювання фактами. До прикладу, вона зазначає, що «університет заживає недоброї слави» і «вже далеко навіть не в сотні кращих університетів України». Зауважимо, що на основі консолідованого рейтингу, до якого включені показники авторитетних рейтингів «ТОП-200 Україна», Sсopus і Webometrics, університет посідає 51 місце в Україні.
Обравши форму публічного тиску на керівництво університету, в м Коваленко не гребує також приниженням честі і гідності ректора Олександра Черевка, спотворює його роль і місце в демократичних процесах на Черкащині та дає йому суб’єктивну хибну і образливу характеристику.
Водночас доречно нагадати, що саме Олександр Черевко у 2002-2004 роках був лідером демократичного руху на Черкащині, очолював штаб Віктора Ющенка, привів до влади цілу плеяду керівників, які й нині успішно працюють. За часів його роботи на посаді голови Черкаської облдержадміністрації у 2005-2010 рр. область мала кращі в державі показники соціально-економічного розвитку.
У часи Революції Гідності, працюючи і проживаючи в місті Києві, він, як і багато свідомих громадян, не хизуючись цим, був на Майдані: організовував матеріальну допомогу учасникам акції протесту та опікувався сім’ями загиблих Героїв Небесної Сотні. І варто нагадати пані Коваленко, що більшу ціну мають добрі справи, а не голослівні заяви”.
