Ремонт дороги від села Носачів до міста Шпола вже на фінальній стадії

в Новини

На Черкащині завершують роботи із відновлення двох ділянок автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань загальною протяжністю 14,3 км. Зокрема від закінчення села Носачів до залізничного переїзду біля села Сигнаївка та від цього ж залізничного переїзду і до міста Шпола.

На ділянках Н-16 км 89+700 – км 96+000 та км 98+000 – км 106+000 виконуємо роботи з поточного середнього ремонту. Наразі завершуються роботи із влаштування дорожньої розмітки та знаків, оздоблення автобусних зупинок та укріплення узбіччя. Нині ремонтники наносять розмітку, встановлюють знаки та облаштовують зупинки.

Додамо, автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км. Цього року на Черкащині відновлюється 12 ділянок автодороги Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч плануємо відновити 115,1 км цієї автодороги.

За інформацією САД у Черкаській області

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит