Рішення за виконкомом: завтра у Черкасах вирішать, чи підуть міські навчальні заклади на карантин

Рішення за виконкомом: завтра у Черкасах вирішать, чи підуть міські навчальні заклади на карантин
в Новини

На наступному засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться завтра, розглянуть питання щодо впровадження карантину у навчальних закладах міста Черкаси з 12 до 3 квітня. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Через можливий спалах коронавірусу черкащани хочуть,

аби у громадському транспорті проводили дезінфекцію

За словами директора Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, наразі у місті немає загроз для спалаху коронавірусу та різних небезпечних інфекцій. Так, за останні 10 тижнів на грип та ГРВІ хворіли 20 тис. черкащан, ситуація із захворіваністю йде на спад.

– Якщо на рівні держави було прийняте таке рішення, то воно підлягає виконанню. Хочу зауважити, що місто повністю забезпечене необхідним обладнанням. Так, у закладах охорони здоров’я наявні 64 апарати, що здійснюють забезпечення дихальної функції, – підкреслив Олег Стадник.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов наголосив, що є постанова КМУ, яка передбачає введення тритижневого карантину у закладах освіти не залежно від їхньої форми власності й управління.

Зазначимо, що згідно з рішенням Кабміну, запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.