Різдвяне свято для дітей-сиріт провели в Черкасах

Різдвяне свято для дітей-сиріт провели в Черкасах
в Новини

Різдвяне свято для дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування провели в Черкасах цими вихідними.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради. 

Діти від 7 до 14 років знайомилися, розважалися з аніматорами і Сантою, грали в настільні ігри, слухали концерт, навчалися новому на майстер-класах, малювали листівки та розписували пряники для захисників України.

В “Амброс-Хабі”, де відбувався захід, дітям соціальних категорій організували розваги на різні смаки: для активних, для ерудованих інтелектуалів, для тих, хто любить спокійну творчість. Вони розважалися з аніматорами, грали в настільний футбол, навчалися мистецтву орігамі та грі в шахи, малювали листівки-побажання, розписували пряники для військових, які передали українським воїнам.  Для дітей виступили джазмени Михайло Явтушенко та Євген Лаканцев, Роман Чупилка та вокалістка Анна Праженик, акустичний гурт “Shuffle”. Наприкінці свята кожна дитина отримала різдвяний подарунок від Санти.

За словами начальниці відділу опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Черкаської міської ради Наталі Загребельної, нині у Черкасах під опікою перебувають 210 дітей, і 105 дітей, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

“Ці діти за різних обставин втратили батьків, але добре, що є люди, готові надати їм тепло, затишок, любов, турботу, – говорить Наталя Загребельна. – Напередодні новорічно-різдвяних свят усі чекають дива. Тому хочеться, щоби збулися мрії цих дітей і вони жили в щасливій мирній Україні. Дякуємо міському голові Анатолію Бондаренку та всім, хто організував для наших дітей такий родинний захід у різдвяні дні”.