Відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 28 грудня 2018 року, автобуси приміських та міжміських маршрутів зобов’язали зупинятися тільки на визначених зупинках у м. Черкаси.
Жителі прилеглих до обласного центру сіл не бажають миритися з таким станом речей і зареєстрували на сайті міськради відразу дві петиції з вимогою відмінити скандальне рішення.
Не лишилися осторонь проблеми і депутати Руськополянської ОТГ. Так, на черговій сесії обранці ухвалили надіслати звернення із клопотанням щодо перегляду цього рішення з метою забезпечення необхідного рівня та якості транспотнихт послуг жителям громади.
