Робота на результат: нардепи від “Слуги Народу” зустрілися із головами громад Черкащини

Робота на результат: нардепи від “Слуги Народу” зустрілися із головами громад Черкащини
в Новини

Ремонт автомобільних доріг місцевого та державного значення,  забезпечення громади шкільним автобусом, екологічна ситуація річки Рось, створення залізничного музею у Цвітковому – ці та інші питання порушили представники органів місцевого самоврядування області на зустрічі із народними депутатами.  

Голова Черкаської обласної організації «Слуга Народу» Олександр Завітневич та член політради організації Андрій Стріхарський у межах робочого візиту до Городища поспілкувалися з представниками семи громад – Корсунь-Шевченківської, Стеблівської, Степанецької, Лип’янської, Матусівської, Городищенської та Єрківської.

Кожній з них довелося прийняти нові виклики, спричинені повномасштабною війною, а крім того продовжувати дбати про добробут своїх жителів та жителів з інших регіонів країни.

Зокрема, Стеблівський селищний голова Олексій Данільченко нагадав про потребу у ремонті окремих ділянок доріг на території громади. Нардеп Андрій Стріхарський повідомив, що він вже підготував відповідне звернення і воно знаходиться на розгляді профільної служби.

Матусівська сільська голова Леся Шаповал попросила посприяти завершенню поточного ремонту мосту на трасі Н-16. До початку повномасштабної війни росії проти України підрядники встигли виконати 60% робіт. Нардепи пообіцяли узяти це питання на контроль.

Проблема екологічної ситуації річки Рось розглядається на державному рівні. Про це повідомила радниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів і голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга» Тетяна Тимочко, яка опікується цим питанням майже 15 років. 

За словами нардепа Андрія Стріхарського, у Верховній Раді вже створено робочу групу, до складу якої увійшли експерти та депутати-мажоритарники з 4-ох областей, де протікає річка Рось.   

«Ми вже запланували велику виїзну нараду за участі міністра, моїх колег,  представника з Державного агентства водних ресурсів України, щоб тут, на місці, обговорити практичні дії і фінансування. Але коштами ще слід розумно розпорядитися, тому спершу необхідно ретельно вивчити причини виникнення проблеми», –  прозвітувався Андрій Стріхарський. 

«Ми повинні визначити, скільки води має річка Рось, скільки води забирають з неї 2000 зареєстрованих підприємств і скільки вони потім води повертають. У профільному міністерстві вже підготовлено перелік конкретних заходів,  мета яких зібрати цю інформацію», – сказала активістка і подякувала усім, хто вболіває за долю ріки. 

Підсумовуючи зустріч, нардеп та голова Черкаської обласної організації політпартії «Слуга Народу» Олександр Завітневич, зокрема, відзначив, що систематична робота із депутатським корпусом,  постійна взаємодія із головами громад дає свої результати:

«Хочу подякувати вам за активну громадську позицію. За те, що у такий непростий час ви продовжуєте дбати про добробут своїх громад, – сказав нардеп. – Ми обговорили питання різного плану і для покращення комунікації хочу нагадати, що ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування».

*іміджева інформація